من در پلاک پنج

خب یه کم برای خودم تبلیغ کنم. اگر خیلی به نوشته‌های من علاقه دارید به جز اینجا که هر از صد سال یک بار می‌نویسم!‌ برای وب‌سایت «پلاک ۵» هم هر هفته می‌نویسم.

نوشته‌های من رو هم نگاه نکردید! حتما وب‌سایت رو ببینید. تمرکز وب‌سایت مسايل خانواده است. سلامت، تربیت بچه‌ها، مسايل قانونی و … .

اگر فیسبوک دارید هم حتما صفحه‌ پلاک ۵ رو لایک کنید. اونجا علاوه بر لینک به مقاله‌های خود سایت، لینک مقاله‌های مجله‌ها و روزنامه‌ها و وب‌سایت‌های دیگه در مورد خانواده رو هم می‌بینید که خیلی خوب انتخاب شده‌اند. من خودم اول از همین طریق باهاشون آشنا شدم چون لینک‌هایی که پست می‌شد همه موضوع‌های جالب و مهمی داشتند.

مطلب اولم راجع به همون مساله دیر یا زود فرستادن بچه‌ها به مدرسه بود که موضوعیه که امسال برای خودم خیلی مهم هست و باید راجع بهش تصمیم بگیریم.

مطلب دوم راجع به مونتسوری هست که قراره دنباله‌دار باشه. البته قبلا هم گفته بودم که به نظر من روش و فلسفه یه نکته خیلی فرعی در انتخاب مهدکودک و مدرسه است. و معلم‌ها و محیط مدرسه و شخصیت بچه و ارتباطی که ما با مدرسه برقرار می‌کنیم از همه مهم‌تر هستند.

اگر پیشنهاد یا نظری یا انتقادی داشتید هم تو خود وب‌سایت نظر بگذارید یا به خودم بگید. از پیشنهاد برای موضوع هم به شدت استقبال می‌شه!